PHU EURO-NORD

84-251 Tadzino
Tadzino 8/5

kom.: 600-856-347
fax: 58 351-45-46e-mail: biuro@euro-nord.pl
 
Firma PHU EURO-NORD działa w segmencie blach od początku 2007 roku, jednak korzenie osób tworzących firmę sięgają przeszło 15-sto letniej tradycji sprzedaży materiałów budowlanych, blach i stali. Obecnie głównym zakresem działalności jest sprzedaż wszelkiego rodzaju blach ocynkowanych i powlekanych. Firma PHU EURO-NORD wyspecjalizowała się w obsłudze  wąskiego grona bardzo wymagających odbiorców jakimi są firmy produkujące klimatyzacje i wentylacje. Obecnie zaopatrujemy największe firmy produkcyjne z tego sektora w regionie Polski północnej. Firma PHU EURO-NORD zaopatruje również  producentów artykułów metalowych takich jak parapety, skrzynki, obudowy. Dodatkowo dostarczamy również nasze produkty do szeregu firm dekarskich i hurtowni budowlanych.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie sprostać potrzebom  najbardziej wymagających klientów przez przygotowanie indywidualnych ofert dla konkretnego odbiorcy.
 
Firma PHU EURO-NORD zwraca szczególną uwagę na jakość oferowanych produktów, dlatego  posiada w ofercie tylko produkty z najbardziej renomowanych HUT europejskich, które spełniają wszelkie warunki jakości i posiadają wymagane gwarancje, atesty i certyfikaty. Dostawy towarów do klientów realizujemy własnym transportem .


ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY.